Firma domyidachy.pl bazując na latach doświadczeń w budowaniu z drewna, w 2015 roku poszerzyła swoją ofertę o budownictwo modułowe.

W odpowiedzi na potrzeby rynku powstała strona, w całości poświęcona budynkom modułowym o przeznaczeniu hotelowym HOTELEMODULOWE.pl

Technologia ta zapewnia szerokie możliwości architektoniczne oraz znacznie skraca czas właściwej budowy. Większość pracy (około 90%) wykonywana jest w fabryce pod ścisłą kontrolą i w optymalnych warunkach. Jest to gwarancja terminowego zakończenia prac, niezależnie od pogody.

Kompleksowo przygotowane i całkowicie wykończone moduły przewożone są na miejsce docelowe i tam montowane. Do budowy modułów wykorzystywane są nowoczesne materiały, najwyższej jakości.
Projekt wnętrza hotelu modułowego tworzony jest zgodnie z najnowszymi trendami.

Przeciętnie montaż modułowego obiektu hotelowego, składającego się z kilkunastu pokoi, trwa jeden dzień. Pozostałe prace związane z wykonaniem dachu, elewacji oraz wszelkich koniecznych obróbek zajmują około 3 dni. W konsekwencji całkowity czas budowy wynosi zaledwie kilka dni. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku rozbudowy funkcjonujących już hoteli.

Standardowo
1 moduł = 1 pokój hotelowy
Aby utrzymać ekonomiczne warunki transportowe maksymalne wymiary 1 modułu wynoszą 3,5 x 12 m (co daje w sumie 42 m² powierzchni zabudowy)
Istnieje również możliwość zaplanowania pokoi większych niż jedno modułowe.