W oparciu o wieloletnie doświadczanie wykonywania konstrukcji dachów, budowy domów drewnianych i pracy z drewnem wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom prezentujemy nasz wzorcowy model pokoju modułowego.

Standardowo 1 moduł = 1 pokój hotelowy. Aby utrzymać ekonomiczne warunki transportowe oferowane moduły mają wymiary : 3,5 x 6,5 m. W module znajduje się strefa wejściowa, część mieszkalna oraz łazienka. Oferowane moduły są w pełni urządzone i wyposażone w nowoczesne systemy i akcesoria.

Poszczególne moduły powstają w fabryce, w pełni kontrolowanych warunkach. W zakładzie produkcyjnym montowane są okna i drzwi, podłogi, ściany działowe, stropy, a także instalacje elektryczne, wod-kan, grzewcze. Wykończenie i wyposażenie modułów zależy od zamawianego standardu – od stanu surowego zamkniętego po budynek wykończony „pod klucz”.

Kompleksowo przygotowane i całkowicie wykończone moduły przewożone są na miejsce docelowe i tam montowane.

Warto nadmienić, iż przeciętnie montaż modułowego obiektu hotelowego, składającego się z kilkunastu pokoi, trwa zaledwie jeden dzień. Dzięki temu całkowity czas budowy trwa jedynie kilka miesięcy.

Największym atutem budownictwa modułowego jest błyskawiczny czas realizacji inwestycji. Budynki modułowe są wykorzystywane zazwyczaj w miejscach gdzie dąży się do maksymalnego skrócenia czasu realizacji oraz zminimalizowania uciążliwości dla użytkownika.

Jakie zalety mają budynki modułowe?

Budownictwo modułowe to przede wszystkim szybki sposób budowania

Prefabrykacja odbywa się w kontrolowanych warunkach zakładu produkcyjnego, co daje gwarancję jakości elementów budowlanych

System modułowy daje możliwość rozbudowy obiektu w dowolnej konfiguracji i na dowolnym poziomie

Możliwość prowadzenia prac prefabrykacyjnych i montażowych niezależnie od pogody

TECHNOLOGIA

Technologia budownictwa modułowego zapewnia szerokie możliwości architektoniczne oraz znacznie skraca czas właściwej budowy. Większość pracy (około 90%) wykonywana jest w fabryce pod ścisłą kontrolą produkcyjną i w optymalnych warunkach. Jest to gwarancja terminowego zakończenia prac, niezależnie od pogody.

OFERTA

System prefabrykowanych hoteli modułowych jest również doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozbudowy funkcjonujących już obiektów. Budowa jest szybka i nie obciąża przestrzeni wokół funkcjonującego obiektu przeciągającymi się robotami.